Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Åda och Guding, 1988, signerad och daterad von Schantz -88, 177/190, färglitografi, 47x73 cm

178054

2013-04-07