Philip von Schantz färglitografi
Valmis
2013-04-07
178054
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Åda och Guding, 1988, signerad och daterad von Schantz -88, 177/190, färglitografi, 47x73 cm