Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JORN, Asger (Danmark 1914-73): Utan titel - ur 8 litografier / ARS Mappe, 1945, signerad Asger Jorn, litografi, 35x46 cm, litteratur: van de Loo 90
178057
2013-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här