Asger Jorn litografi

Asger Jorn litografi
Asger Jorn litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORN, Asger (Danmark 1914-73): Utan titel - ur 8 litografier / ARS Mappe, 1945, signerad Asger Jorn, litografi, 35x46 cm, litteratur: van de Loo 90

178057

2013-04-07