Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅSBERG, Stig (1909-1968): Stilleben med fågelben och insekter, 1941, signerad Stig Åsberg, etsning, 22x17 cm
178070
2013-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här