Harald Sallberg etsning
2013-04-07
178078
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Mor, 1932, signerad Harald Sallberg 1932, 21/25 ex., etsning, 24x21 cm