Frans Berg oljemålning

Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERG, Frans (1892-1949): Blomsterstilleben, signerad F Berg, olja på pannå, 70x60 cm

178080

2013-04-07