Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MASKINTELEGRAF, 1900-tal, Japan, svartlackerad, höjd 100 cm.
Smärre slitage
178081
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här