Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
VÄGGDEKOR, 1900-tal, Kina, förgyllt, rikt ornamenterad skuren dekor med motiv av fåglar i blommande fruktträd, 26x17,5 cm
178093
2013-04-06