Väggdekor förgyllt Kina

Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina
Väggdekor förgyllt Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

VÄGGDEKOR, 1900-tal, Kina, förgyllt, rikt ornamenterad skuren dekor med motiv av fåglar i blommande fruktträd, 26x17,5 cm

178093

2013-04-06