Leonard Baskin litografi

Leonard Baskin litografi
Leonard Baskin litografi
Leonard Baskin litografi
Leonard Baskin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BASKIN, Leonard (1922-2000): Bird, signerad Baskin i blyerts, litografi, 12x9, bladstorlek 27x28 cm

178112

2013-04-04