Hunting table

Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table
Hunting table

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, s k Hunting table, idegran, 1900-tal, höjd 53, 26x84 cm

Fanérskada, smärre krackelyr

178117

2013-04-07