Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEN, John (1879-1922): Eken, monogramsignerad och daterad JS -06, olja på duk uppfodrad på pappannå, 28x20 cm,
PROVENIENS: Bankdirektör Hugo Hallgren, Hudiksvall
Vågig duk
178121
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här