John Sten oljemålning

John Sten oljemålning
John Sten oljemålning
John Sten oljemålning
John Sten oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEN, John (1879-1922): Eken, monogramsignerad och daterad JS -06, olja på duk uppfodrad på pappannå, 28x20 cm,
PROVENIENS: Bankdirektör Hugo Hallgren, Hudiksvall

Vågig duk

178121

2013-04-08