Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RIKSDALER, Gustav III, 1776, monterat som hänge, ALLMOGERING, 1800-tal, ALLMOGEBROSCH, delvis silver, längd 4,5-8 cm
Omarbetade, brosch med senare kläppar, slitage
178125
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här