Gusten Widerbäck
2013-04-08
178127
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIDERBÄCK, Gusten (1879-1970): Stuga i skogsglänta, signerad G Widerbäck, olja på duk, 41x51 cm