Smidesverktyg

Smidesverktyg
Smidesverktyg
Smidesverktyg
Smidesverktyg
Smidesverktyg
Smidesverktyg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMIDESVERKTYG, sannolikt 1800-tal, längd 49-52 cm

Slitage, trähandtag saknas

178138

2013-04-04