Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
EMALJSKYLTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, Försäkringsbolaget Hero samt Stockholmstidningen, längd ca 40 cm vardera
Bruksslitage, korrosion
178152
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här