Einar Nerman oljemålning
2013-04-08
178156
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): "Regnbågen Dalvälven, signerad och E Nerman, 09 62, olja på pannå, 44x62 cm