Rolf Dahlström oljemålning

Rolf Dahlström oljemålning
Rolf Dahlström oljemålning
Rolf Dahlström oljemålning
Rolf Dahlström oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHLSTRÖM, Rolf (Samtida): "Fågelvägen", olja på duk, signerad och daterad Rolf Dahlström 09, 41x33 cm

178171

2013-04-08