Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHLSTRÖM, Rolf (Samtida): "Fågelvägen", olja på duk, signerad och daterad Rolf Dahlström 09, 41x33 cm
178171
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här