Gerd Nordenskjöld komposition

Gerd Nordenskjöld komposition
Gerd Nordenskjöld komposition
Gerd Nordenskjöld komposition
Gerd Nordenskjöld komposition

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NORDENSKJÖLD, Gerd (1913-1999), komposition, signerad och daterad G. Nordenskjöld Paris 1953. Gouache på papper, 44 x 29 cm

Reva

178184

2013-04-08