Axel Nilsson blyerts (Smedsudden/Färg&Form)

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): Markusplatsen - Venedig, signerad och daterad -24, blyertsteckning, 32x51 cm, med dedikation

178187

2013-04-11