Ivan Ivarson krita
2013-04-10
178190
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
IVARSON, Ivan (1900-1939): Eva och Adam, stämpelsignerad Ivan Ivarson, krita, 27,5x22 cm
Hanteringsskador