Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Läsande flicka, signerad C. Wilhelmson, numrerad 18/100, etsning, 28,5x21 cm
178193
2013-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här