Carl Wilhelmson etsning

Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning

Klubbat för:

5 200 SEK

1 500 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Läsande flicka, signerad C. Wilhelmson, numrerad 18/100, etsning, 28,5x21 cm

178193

2013-04-10