Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP bestående av soffa, 2 st karmstolar, 3 st stolar och bord med stenskiva, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor, soffans längd 163, bordets höjd 70, 100x66 cm

Slitage

178203

2013-04-08