Wilfredo Lam, ur Pleni Luna

Wilfredo Lam, ur Pleni Luna
Wilfredo Lam, ur Pleni Luna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAM, Wifredo (1902-1982): ur Pleni Luna, signerad, 140/262, färglitografi, 65x50. PROVENIENS: Börje Lantz samling

178207

2013-04-08