Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 211/250, litografi, 42x52 cm

Gulnad

178214

2013-04-08