Figurin Bavaria

Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria
Figurin Bavaria

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Hutschenreuther Selb Bavaria Germany, 1900-talets första hälft, i form av dansande kvinna på sockel, delvis förgylld, höjd ca 31 cm

178226

2013-04-05