Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Motorcyklar, signerad, numrerad 93/100, färgetsning, 26,5x36 cm

Fläckar, hanteringsveck

178227

2013-04-08