Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GOLVUR, 1900-talets början, ek, skuren dekor med änglar, höjd 206 cm, lod, nyckel samt pendel finns
Skador,l sprickor, lagningar, lösa dekordelar medföljer
178236
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här