Golvur 1900-talets början

Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början
Golvur 1900-talets början

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GOLVUR, 1900-talets början, ek, skuren dekor med änglar, höjd 206 cm, lod, nyckel samt pendel finns

Skador,l sprickor, lagningar, lösa dekordelar medföljer

178236

2013-04-08