Glasservis Odelberg Junior
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GLASSERVIS, 46 dlr, "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av, 10 vinglas, 5 champagneglas, 11 sherryglas, 13 selterglas, 1 vinkaraff med propp, 3 grogglas, 3 snapsglas, 1 grönt glas medföljer
Enstaka fotnagg
178239
2013-04-06