Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MIRO, Joan (1893-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, numrerad 728/1000, färglitografi, 70x50 cm
Glas och ramskada
178241
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här