Servisdelar Odelberg Junior

Servisdelar Odelberg Junior
Servisdelar Odelberg Junior

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVISDELAR, 20 st., "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av, 4 vinglas, 6 starkvinsglas, 4 selterglas, sherryglas, graverad och förgylld dekor

Smärre enstaka nagg

178246

2013-04-06