Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOISALO, Juha (Finland, född 1941): Komposition, signerad J. Soisalo 92-93, olja på duk, 120x112 cm
Tryckmärke, märken
178256
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här