Juha Soisalo oljemålning

Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning
Juha Soisalo oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOISALO, Juha (Finland, född 1941): Komposition, signerad J. Soisalo 92-93, olja på duk, 120x112 cm

Tryckmärke, märken

178256

2013-04-09