Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MOORE, Henry (1898-1986): Two Reclining Figures, signerad och numrerad Moore 56/100., färglitografi, 1973, 43,7x35,3 cm, rammått 68x56 cm,
LITTERATUR: Cramer 308
178257
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här