Cajsa Holmstrand akryl

Cajsa Holmstrand akryl
Cajsa Holmstrand akryl
Cajsa Holmstrand akryl
Cajsa Holmstrand akryl

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): Relation, signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand 1983, akryl på duk, 98,5x98,5 cm

Smärre tryckmärke

178259

2013-04-09