Jan Stenvinkel serigrafi

Jan Stenvinkel serigrafi
Jan Stenvinkel serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STENVINKEL, Jan (1933-1989): "Havets blod", signerad och numrerad Stenvinkel 19/25, färgserigrafi, 90x120 cm

178260

2013-04-10