Mats Nilsson objekt
Vollendet
2013-04-08
178261
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
NILSSON, Mats (född 1952): Objekt - Anka, signerad Mats Nilsson och numrerad No 40, lackat trä och plast, höjd 19 längd 31 cm
Slitage