Lennart Rodhe serigrafi
Vollendet
2013-04-09
178263
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 22/75, färgserigrafi, bladstorlek 70x61 cm
Gulnader