Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1940-tal, björk och teakfanér med intarsia, topp md glasskiva, tidningshylla med lådor, höjd 58, 60x60 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och skador
178268
2013-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner