Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, 1940-tal, björk och teakfanér med intarsia, topp md glasskiva, tidningshylla med lådor, höjd 58, 60x60 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och skador

178268

2013-04-08