Skål Simon Gate
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅL, glas, "Molnet", Simon Gate, Orrefors 1928, graverad dekor av moln, signerad höjd 12 cm
Kuntoraportti
Nagg
178281
Päivämäärä:
2013-04-06