Skål Simon Gate

Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKÅL, glas, "Molnet", Simon Gate, Orrefors 1928, graverad dekor av moln, signerad höjd 12 cm

Kuntoraportti

Nagg

178281

Päivämäärä:

2013-04-06