Otto August Mankell litografi

Otto August Mankell litografi
Otto August Mankell litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

MANKELL, Otto August (1838-1885): Vega expeditionens mottagande i Stockholm, 1880, litografi efter förlaga i akvarell, bildyta 37x62 cm

Guldnad, fuktskadad

178282

2013-04-09