Byrå design Jonas Bohlin och Thomas Sandell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, "Snö A", formgivare Jonas Bohlin och Thomas Sandell för Asplund, lackerad, höjd inkl. träsockel 109,5, 90x43 cm

Ytslitage och smärre skador

178284

2013-04-08