Cittra 1900-tal

Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal
Cittra 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

CITTRA, 1900-tal, skuren dekor av hästhuvuden, längd 82 cm

Lagning

178307

2013-04-07