Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör med figurer, omkring 1900, olja på duk, 60x40 cm
Dukskador
178316
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här