Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör med figurer, omkring 1900, olja på duk, 60x40 cm

Dukskador

178316

2013-04-09