Stol 1800-tal

Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

STOL, 1800-tal, mahogny, sits i tagel

Smärre slitage, maskstungen

178372

2013-04-09