Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med huvud och fisk, signerad och daterad Esias Thoren -73, 114/360, färglitografi, bildyta inom passepartout 45x52 cm

178393

2013-04-09