Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med huvud och fisk, signerad och daterad Esias Thoren -73, 114/360, färglitografi, bildyta inom passepartout 45x52 cm
178393
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här