Carl Fredrik Reuterswärd olja

Carl Fredrik Reuterswärd olja
Carl Fredrik Reuterswärd olja
Carl Fredrik Reuterswärd olja
Carl Fredrik Reuterswärd olja

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Pyramid", signerad och daterad a tergo CF Reuterswärd Dec 1962, olja på duk, 27x28 cm

Duken med fläckar

178398

2013-04-09