Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Pyramid", signerad och daterad a tergo CF Reuterswärd Dec 1962, olja på duk, 27x28 cm
Duken med fläckar
178398
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här