Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-tal, Louis XV-stil, intarsia, i mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd 62, 56x37cm
Fanérskador
178424
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här