E Säfbom olja

E Säfbom olja
E Säfbom olja
E Säfbom olja
E Säfbom olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄFBOM, E (1900-tal): Religiöst motiv, signerad och daterad E Säfbom -60, olja på duk, 91x72 cm

Färgbortfall

178430

2013-04-09