Spegel konsolbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, SPEGELLAMPETTER, 1 par för 1 ljus vardera, 1900-tal, Louis XV-stil, träskuren och förgylld dekor, konsolbord med marmorskiva, höjd 71, 64x26, spegelns höjd 116, bredd 52 cm
Slitage, spegellampetter med skador
178434
2013-04-09