Spegel konsolbord

Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord
Spegel konsolbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, SPEGELLAMPETTER, 1 par för 1 ljus vardera, 1900-tal, Louis XV-stil, träskuren och förgylld dekor, konsolbord med marmorskiva, höjd 71, 64x26, spegelns höjd 116, bredd 52 cm

Slitage, spegellampetter med skador

178434

2013-04-09